مخزن تحت فشار

مخزن تحت فشار

توضيح فارسي : مخازن تحت فشار ساخت شرکت تبادل سازان تهران در بیش از 68 سایز استاندارد و با حجم 60 الی 16500 لیتر مطابق با استانداردهای مندرج در بخش یک از فصل هشتم استاندارد ASME و یا BS5500 ساخته و پس از سی اتمسفر تست ( شامل تست های غیر مخربNDT و RT وUT) با ارائه گواهی نامه کیفیت مخزن از شرکت های بازرسی مورد تأیید استاندارد (درصورت درخواست کارفرما) تحویل می گردند.
بدنه (SHELL) مخازن تحت فشاری ساخت شرکت تبادل سازان تهران تا سایز 60cm از لوله فولادی مخصوص بدون درز SA-106 و از 60cm به بالا از ورق فولادی مخصوص ورق فولادی SA516-70 ساخته می گردند.
در محل اتصال پایه ها به بدنه و کانکشن ها از پد مناسب استفاده شده تا ایمنی مخزن افزایش یابد. عدسی های سر و ته مخازن تحت فشار به صورت گرمکار ساخته شده و با استفاده از الکترودهای مخصوص توسط جوش زیر پودری بر بدنه مخازن تحت فشار نصب می گردند.
کلیه اتصالات بکار گرفته شده در مخازن تحت فشارهای شرکت تبادل سازان تران از جنس لوله فولادی مانسمان بدون درز SCH40 مطابق با DIN 2440 می باشد. سطوح داخلی و خارجی مخازن تحت فشاری تبادل سازان قبل از ساخت سند بلاست گردیده و پس از ساخت و تست فشار، جهت جلوگیری از زنگ زدگی سطوح داخلی توسط رطوبت، با استفاده از تجهیزات خاص خشک و عاری از رطوبت می گردند و باز گاز ازت با فشار کم پر می گردند. سطوح خارجی مخازن تحت فشاری شرکت تبادل سازان تهران پس از ساخت و تست فشار، توسط دو لایه رنگ زینک کرومات با ضخامت مناسب رنگ آمیزی می گردند و سپس با دو لایه رنگ پلی اورتان بطور کامل پوشش داده می شوند تا علاوه بر زیبایی نسبت به خوردگی ایمن گردند.

قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

اطلاعات بيشتر :

واحد شمارش :

دستگاه

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

5170


Copyright © 2013 tabadolsazan-co.com All rights reserved

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی